Wykładziny

Nasza hurtownia materiałów budowlanych Tuk Floor proponuje klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym nowoczesne, wyjątkowo praktyczne wykładziny oraz wszystkie niezbędne materiały służące do ich układania.

Wyroby czeskiego producenta Fatra występujące pod marką Novoflor to rożnego przeznaczenie praktyczne i trwałe wykładziny PCV. Novoflor to przemysłowa wykładzina kalandrowana do ekstremalnego użytkowania w obiektach przemysłu lekkiego, szpitalach, przychodniach lekarskich, szkołach, biurach, domach pomocy społecznej i podobnych obiektach. W zależności od typu może być stosowana również w domach i mieszkaniach.

Novoflor Extra jest wykładziną na podłożu kalandrowanym-walcowanym, wykończoną warstwą użytkową z przezroczystego, czystego PCW zabezpieczonego poliuretanem.

Do spawania na gorąco wykładzin elastycznych w naszej ofercie występują specjalistyczne sznury spawalnicze dostępne w kilku kolorach. Do klejenia na mokro wykładzin PCV przystosowany jest nowoczesny, szybkowiążący klej mrozoodporny. W celu przygotowania nierównego podłoża pod wykładzinę najlepiej zastosować specjalne wylewki samopoziomujące tworzące idealnie gładkie powierzchnie o grubości do 5 mm. Sznury spawalnicze, kleje oraz masy samopoziomujące można zakupić w naszej hurtowni.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi typami wykładzin oraz innymi materiałami z naszej oferty.