Wykładziny

Nasza hurtownia budowlana proponuje Klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym nowoczesne, wyjątkowo praktyczne wykładziny oraz wszystkie niezbędne materiały służące do ich układania.

Wyroby czeskiego producenta Fatra występujące pod marką Novoflor to rożnego przeznaczenia praktyczne i trwałe wykładziny PCV. Novoflor to przemysłowa wykładzina kalandrowana do ekstremalnego użytkowania w obiektach przemysłu lekkiego, szpitalach, przychodniach lekarskich, szkołach, biurach, domach pomocy społecznej i podobnych obiektach. W zależności od typu może być stosowana również w domach i mieszkaniach.

Novoflor Extra jest wykładziną na podłożu kalandrowanym-walcowanym, wykończoną warstwą użytkową z przezroczystego, czystego PCW zabezpieczonego poliuretanem.

Co oferujemy oprócz wykładzin? 

Oferujemy również specjalistyczne sznury spawalnicze dostępne w kilku kolorach do spawania na gorąco wykładzin elastycznych. Inną naszą propozycją są nowoczesny, szybkowiążący klej mrozoodporny stosowany do klejenia na mokro wykładzin PCV.

W celu przygotowania nierównego podłoża pod wykładzinę najlepiej zastosować specjalne wylewki samopoziomujące tworzące idealnie gładkie powierzchnie o grubości do 5 mm.

Sznury spawalnicze, kleje oraz masy samopoziomujące można zakupić w naszej hurtowni.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi typami wykładzin oraz innymi materiałami z naszej oferty.