Zaprawy i kleje

Zaprawy i kleje to popularne materiały budowlane niezbędne do prowadzenia prac podczas budowy lub remontu. Proponujemy Klientom naszej hurtowni budowlanej szeroki wybór produktów z tej grupy materiałów. Sprzedajemy kleje do siatki i do styropianu, kleje białe do ociepleń zwykłe i z włóknem, a także kleje do kładzenia płytek ceramicznych. Oferujemy różnego przeznaczenia zaprawy: zaprawy murarskie, tynkarskie oraz cementowe.

Kleje – nieodzowne przy pracach budowlanych

Trudno sobie wyobrazić większy remont czy modernizację domu lub mieszkania bez konieczności zakupu odpowiedniego kleju czy zaprawy. Nie warto oszczędzać na jakości tych produktów, bowiem zawsze będzie to oszczędność pozorna, do której i tak w przyszłości trzeba będzie dopłacić. Tylko zakup najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz klejów odpowiednich do rodzaju prowadzonych prac plus zatrudnienie kompetentnego fachowca będzie dla Państwo gwarancją satysfakcji z efektów przeprowadzonego remontu czy innych prac budowlanych.

Zachęcamy do wyboru najlepszych klejów i zapraw dostępnych w asortymencie naszej hurtowni. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze służymy fachową poradą i pomocą.

 

imprefarb-klej-do-styropianu-worek-25kg imprefarb-klej-do-zatapiania-siatki-worek-25kg klejdoociepleńbiały_25kg_wynik klejdoociepleńbiałyzwłóknem_25kg_wynik klejdoociepleńzwłóknem_25kg_wynik zaprawatynkarska_25kg_wynik zaprawamurarska_25kg_wynik zaprawacementowa_25kg_wynik

klejdopłytek_25kg_wynikklejdopłytekplus_25kg_wynik