Tynki

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą tynków oferowanych przez naszą hurtownię budowlaną. Są wśród nich m.in.:

  • tynki akrylowo-silikonowe typu baranek,
  • tynki akrylowe mozaikowe,
  • tynki silikatowe,
  • tynki silikonowe,
  • tynki silikonowe termoizolacyjne
  • tynki silikatowo-silikonowe

Tynkami pokrywa się np. ściany, sufity, filary czy kolumny, mogą być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Te ostatnie służą do zabezpieczenia danej nawierzchni przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, w przypadku tynków w pomieszczeniach chronią one przed ogniem (tynki na drewnie) czy parą wodną, ale też pełnią funkcje estetyczne. Powierzchnia pokryta tynkiem po prostu wygląda ładniej, co przekonuje wiele osób do wyboru tego rodzaju zabezpieczenia i dekoracji. W zależności od rodzaju tynki mogą składać się z jednej, dwóch lub trzech warstw. Ciekawymi rodzajami tynków, również chętnie wybieranymi przez Klientów, są tynki szlachetne, tynki ozdobne oraz tynki specjalne.

Nasza oferta obejmuje tynki renomowanych producentów takich jak firma Knauf. Specjalnością tej firmy są tynki gipsowe, łatwe do kładzenia i przejmujące z otoczenia nadmiar wilgoci. Tynki gipsowe Knauf sprzyjają utrzymaniu w otoczeniu odpowiedniego klimatu, czyniąc wnętrza bardziej przytulnymi i ciepłymi.

Produkty uzupełniające

Doskonałym uzupełnieniem naszego asortymentu są takie produkty jak masa tynkowa podkładowa stosowana przed nałożeniem tynków, farba do tynków silikonowa termoizolacyjna oraz impregnat do renowacji tynków mozaikowych.

Zapraszamy do wyboru spośród produktów dostępnych w naszej hurtowni.

farbasilikonowatermo_10l_wynik impregnatdorenowacjitynkówmozaikowych_wynik masaceraplast_25kg_wynik tynkbaranek_25kg_wynik tynkmozaika_25kg_wynik tynksilikatowy_10l_wynik tynksilikonowy_10l_wynik tynksilikonowytermo_10l_wynik tynksisi_25kg_wynik